EMS tréning
Bolí Vás chrbát alebo kolená? Ste po operácii kolena? Práve pre Vás sme v našom športovom zariadení Women's Fitness v Novom Meste nad Váhom pripravili jedinečné cvičenie, ktoré Vás znova vráti do skvelej formy.
dámske fitness, fitness centrum pre ženy, fitko pre ženy, womens fitness, cvičenie pre tehotné, tehotenské cvičenia, psychofyzická príprava na pôrod, zdravý chrbát, zdravé koleno
217
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-217,elision-core-1.0.9,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-4.3,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
Title Image

EMS tréning

Ako natrénovať 95% svalov, zlepšiť si fyzickú kondíciu a efektívne naštartovať metabolizmus tukov len za 20 minút týždenne?

S pomocou prístroja od spoločnosti Miha Bodytec sa tento sen stal skutočnosťou!

EMS

Elektro Myo Stimulácia

( E = elektrická, M = myo – sval, S = stimulácia – aktivácia)

EMS je pojem, ktorý sa niekoľko desaťročí používa v medicíne. Pomocou slabých, ale veľmi častých impulzov sú svaly aktivované rovnakým princípom, ako ich aktivuje prirodzene telo. Len mnohokrát častejšie, než sme schopní dokázať vôľou. Vôľou dokážeme poslať signál svalom, aby sa spevnili približne 1x za sekundu.

S pomocou EMS to telo zvládne 85x za sekundu!

Ak by sme chceli kvalitne precvičiť celé telo v posilňovni, tak by sme museli cvičiť 4 – 5x týždenne a pracovať nielen na veľkých svalových skupinách, ktoré „sú vidieť“, ale venovať sa aj jemným svalom, ktoré držia telo v správnych polohách a nie sú menej dôležité, ale napriek tomu často zanedbávané. Aby by bola aktivácia svalov dostatočná, zoberiete si do ruky veľkú činku a urobíte s ňou 8 opakovaní a to v 3 sériách. Čiže by to bolo 24 cvikov = 24 svalových kontrakcií s obrovskou záťažou. A potom ďalšie cviky, ďalšie svaly, ďalšie činky, stroje, pomôcky.

Pri EMS tréningu, ktorý je rozdelený na 4s záberu a 4s uvoľnenia prebieha každú sekundu 85 svalových kontrakcií. V 20 minútovom tréningu sme teda 10 minút aktívni a 10 minút uvoľnení. Koľko to bude svalových kontrakcií celkom? 51 000!!! Takže pri jednom EMS tréningu bude telo zaťažené tak, akoby naraz docvičilo 4-5x v posilňovni.

Takže celková regenerácia organizmu bude trvať približne 6 až 7 dní. A po celú túto dobu telo funguje vo zvýšenom energetickom režime.

Skutočný efekt

EMS tréning rieši mnoho problémov spojených so súčasným životným štýlom s nedostatkom aktivít. Medzi najmarkantnejšie výsledky patria:

 • chudnutie (zvýšenie energetického výdaja)
 • spevnenie tela
 • odstránenie bolestí chrbta
 • skoncovanie s celulitídou
 • nárast sily celého tela

Prečo EMS tréning s prístrojom od spoločnosti Miha Bodytec?

Mnohí z vás sa už určite stretli s ponukou EMS tréningu s prístrojom od rôznych výrobcov. Pravdou však je, že nemecká spoločnosť Miha Bodytec ako prvá sprístupnila elektro – myo – stimuláciu celého tela verejnosti a stále je v tejto oblasti veľkým inovátorom a jasným lídrom. Svedčí o tom aj ocenenie Top 100 – Innovator 2016 a German Brand Award 2016 – víťaz kategórie šport, outdoorové aktivity a voľný čas. 

Miha Bodec znamená nápady a precíznosť – tieto dve typické nemecké vlastnosti sú vždy solídnym základom pre vytvorenie produktu „Made in Germany“. Spoločnosť Miha Bodytec GmBh  vznikla v roku 2007 zo spoločnosti Miha Maschinen GmbH, ktorá už viac ako 40 rokov vyvíjajú a vyrábajú inovatívne produkty pre šport a medicínu.

Spoločnosť Miha Bodytec vyrába prvotriedne produkty, ktoré umožnili širokej verejnosti využívať elektrostimuláciu svalov celého tela (EMS).

Cenník

EMS TRÉNING

V cene je zahrnutý 20 min. EMS tréning s osobným trénerom, iontový nápoj pred a počas cvičenia, proteínový nápoj po cvičení, zapožičanie uteráka.

 1. Prvý EMS tréning s telesnou analýzou: 25 €
 2. Prvý EMS tréning s telesnou analýzou a úpravou stravy: 35 €
 3. EMS tréning jednorazový vstup: 25 €

Permanentky

 1. 6x EMS tréning   (platnosť permanentky 6 týždňov): 120 €
 2. 12x EMS tréning (platnosť permanentky 12 týždňov): 216 €
 3. 50x EMS tréning (platnosť permanentky 50 týždňov): 750 €

Tréningový úbor

 1. Tréningový úbor EMS originál Miha Bodytec: 49 €
 2. Zapožičanie tréningového úboru: 5 €
 3. Zapožičanie tréningového úboru pri prvom EMS tréningu je zdarma

Na EMS tréning sa môžete objednať na tel. č. 0911 258 682

Ku každej permanentke je analýza tela na začiatku a na konci platnosti permanentky zdarma!

UPOZORNENIE!

V prípade zrušenia termínu menej ako 24 hodín vopred, meškania nad 15 minút, alebo neprídete vôbec na dohodnutý tréning, tak vám bude jeden vstup automaticky odrátaný z permanentky.