Cvičenie u nás
Nedarí sa Vám schudnúť alebo pribrať? Bojujete s celulitídou? Máme pre Vás riešenie! Dámske fitness centrum v Novom Meste nad Váhom pod vedením skúsenej fitness trénerky Renáty Hantákovej. Kondičné cvičenia, cvičenie pre tehotné, osobný individuálny koučing, stravovacie programy na mieru...
dámske fitness, fitness centrum pre ženy, fitko pre ženy, womens fitness, cvičenie pre tehotné, tehotenské cvičenia
176
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-176,elision-core-1.0.9,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-4.3,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
Title Image

Cvičenie u nás

Kondičné cvičenia, cvičenie pre tehotné, stravovací program…

Kondičné cvičenie

Cvičíme s váhou vlastného tela a s miernou záťažou

Cieľom tohto cvičenia je tvarovanie, spevňovanie, odbúravanie celulitídy, efektívne spaľovanie tukov, celkové zlepšenie zdravotného stavu ( bolesť chrbta a kĺbov, prevencia a zmiernenie osteoporózy, posilnenie imunity… )

Viac info

Cvičenie pre tehotné

Súbor cvikov, ktoré pomáhajú pri pôrode

Okrem spevňovania chrbtového svalstva a nôh budete spevňovať a precvičovať aj prsné svaly, ako aj svaly panvového dna.

Toto cvičenie Vám pomôže predchádzať tehotenským komplikáciám, udrží Vás v dobrej fyzickej a psychickej kondícii a následne lepšie zvládnete pôrod.

Viac info

Individuálny stravovací program

Okrem efektívneho cvičenia ponúkame aj stravovací program vytvorený pre každého na mieru

Stravovací program zahŕňa telesnú analýzu, úpravu stravy na mieru, jedálničky a vhodné recepty, poradenstvo ohľadom výberu zdravých potravín, zostavenie tréningového plánu, pravidelnú kontrolu…

Viac info

EMS Tréning

Ako natrénovať 95% svalov, zlepšiť si fyzickú kondíciu a efektívne naštartovať metabolizmus tukov len za 20 minút týždenne?

S pomocou prístroja od spoločnosti Miha Bodytec sa tento sen stal skutočnosťou!

EMS – Elektro Myo Stimulácia

( E = elektrická, M = myo – sval, S = stimulácia – aktivácia)

EMS je pojem, ktorý sa niekoľko desaťročí používa v medicíne. Pomocou slabých, ale veľmi častých impulzov sú svaly aktivované rovnakým princípom, ako ich aktivuje prirodzene telo. Len mnohokrát častejšie, než sme schopní dokázať vôľou. Vôľou dokážeme poslať signál svalom, aby sa spevnili približne 1x za sekundu. S pomocou EMS to telo zvládne 85x za sekundu!

EMS tréning rieši mnoho problémov spojených so súčasným životným štýlom s nedostatkom aktivít. Medzi najmarkantnejšie výsledky patria:

  • chudnutie (zvýšenie energetického výdaja)
  • spevnenie tela
  • odstránenie bolestí chrbta
  • skoncovanie s celulitídou
  • nárast sily celého tela